Hakkımızda

Bilişim ve reklam sektöründe yeni bir yüz olarak müşterilere hizmet vermeye başlayan İl-An Reklam ve Bilişim Hizmetleri; Türkiye'de değişen teknolojik şartları ve sektörel gelişmeleri dikkatle takip edip bulunulan şartların gerektirdiği yenilikleri sizlere ulaştırmaya çalışıyor. Firmamız; iş disiplini, kaliteli ve uzun süreli hizmet anlayışı, müşteri tavsiyelerini dikkate alarak büyüme hedefi doğrultusunda, yaptığı işlerin her zaman arkasında ve müşterisinin yanında oluyor.

Firmamızın kendi yönettiği başlıca siteler arasında firmanburda.com, milyoncudukkan.com ve ilandayiz.com dikkatinizi çekecektir. Özellikle firmalara yönelik olarak internet üzerinden tanınmaları için fırsat vermeye çalışıyor, ilan yada ürün tanıtımı gibi işlemleri bu sitelerden yapmalarına olanak veriyoruz.

İl-An Reklam ve Bİlişim Hizmetleri, talep eden tüm müşterilere internet sitelerini hazırlayarak teslim ediyor. Siteleriniz firmamız ile öne çıkarak ziyaretçi sayılarını artırıyor. 
 
 Misyonumuz
 
İnternet üzerinden tüm firmaların kolayca tanınması için hazır platformlar hazırlamak ve bu platformları uzun süreli olarak yönetmek. Firmaların reklam giderlerini en aza indirmek için gerekli çalışmalara imza atmak.
 
 Vizyonumuz
 
Firmalar ilan verme, ürün tanıtma yada satışını gerçekleştirme aşamasında ilnadayiz.com ile müşterilerine daha kolay ulaşabilecek. Aynı zamanda bu platform üzerinden yeni müşterilere de ulaşabilecek. 
 
 Değerlerimiz
 
 > Güvenilirlik
 
 > Yaratıcılık
 
 > Hizmet Odaklılık
 
 > Takım Ruhu
 
 > Yaratıcılığa Destek
 
 
 İnsan Kaynaklarımız
 
 > Kendi alanında en iyi olmayı hedefleyen, akademik bilgiyi iş sahasına uyarlayabilen
 
 > Yöneticilerinin ve müşterilerinin karşısına sorunlarla değil çözümlerle çıkan
 
 > Portföyündeki müşterileri iş ortağı gibi, müşteri sitelerini kendi sitesi gibi benimseyen
 
 > Portföyündeki işlerde oluşan aksamaları müşterisinden önce farkeden
 
 > Uzmanlık alanındaki gelişmeleri aksatmadan takip eden
 
 > Takım ruhuna yatkın
 
 
 Hizmet Anlayışımız
 
Kazanmanın, kazandırma sonrasında hakedilen bir değer olduğunu benimseyen, hakedişin gereklerini ihmallere feda etmeyen, küçük aksaklıkların büyük kayıplara neden olabileceğinin bilincinde bir hizmet anlayışını benimsemekteyiz.